Поточна діяльність | Накази | Наказ №20 від 13.10.2017 року Про підсумки проведення районного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
Наказ №20 від 13.10.2017 року Про підсумки проведення районного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

КУП’ЯНСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ КУП’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

 

 

«13» жовтня  2017

Куп’янськ

                 

 

                             № 20

 

Куп’янськ

                 

 

                             № ___

                                                                                            

Про підсумки проведення

районного етапу заочного

Всеукраїнського конкурсу

робіт юних фотоаматорів

«Моя Україно!»

На виконання плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2017 рік, плану роботи Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області на 2017 рік, наказу Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області від 29.09.2017 року № 19 «Про проведення районного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», з метою підвищення ролі фотоаматорства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління з 9 по 13 жовтня 2017 року проведено районний етап заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс представлено близько 75 фоторобіт із загальноосвітніх навчальних закладів Кругляківської, Кіндрашівської, Кислівської, Лісностінківської, Петропавлівської, Подолянської, Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Курилівського ліцею, Моначинівського, Нечволодівський НВК, Курилівської,  Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст..

Виходячи з вищезазначеного та враховуючи висновки журі,

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями та нагородити грамотами Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області:

номінація «Портрет»

 молодша група:

за І місце:

  • Лісіченка Руслана, учня 6 класу  Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за ІІ місце:

  • Ващенко Марію, ученицю 2 класу Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст.;

  • Емілію Віту, ученицю 2 класу Моначинівського НВК;

середня група:

за І місце:

  • Бондар Віру, ученицю 9 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Кальченко Ольгу, ученицю 9 класу  Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

номінація «Комедійне фото»

середня група:

за І місце:

  • Самойлова Богдана, учня 5 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Грищенко Олену, ученицю 8 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

номінація «Експериментальне фото»

молодша група):

за І місце:

  • Залипського Андрія, учня 1 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

середня  група:

за ІІ місце:

  • Глотову Евеліну, ученицю 5 класу Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Номінація «Архітектура та мистецтво»

молодша група:

за І місце:

  • Залипського Андрія, учня 1 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за ІІ місце:

  • Михайлюк Іванну, ученицю 3 класу Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст.;

середня  група:

за І місце:

  • Глотову Евеліну, ученицю 5 класу Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  Номінація «Жанрове фото»

молодша група:

за І місце:

  • Пожидаєву Дар’ю, ученицю 5 класу Нечволодівського НВК;

  • Сірого Ярослава, учня 2 класу Нечволодівського НВК;

старша група:

за І місце:

  • Тарасову Дар’ю, ученицю 10  класу Нечволодівського НВК;

 Номінація «Друзі людини»:

молодша група:

за І місце:

  • Аверіна Максима, учня 2 класу Курилівської ЗОШ І-ІІ ст.;

середня  група:

за ІІ місце:

  • Краску Тамілу, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Грищенко Олену, ученицю 8 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Кальченко Ольгу, ученицю 9 класу  Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Номінація «Пейзаж»:

молодша група:

за І місце:

  • Аверіна Максима, учня 2 класу Курилівської ЗОШ І-ІІ ст.;

за ІІ місце:

  • Ткачова Дмитра, учня 1 класу Моначинівського НВК;

  • Костинюка Романа, учня 1 класу Моначинівського НВК;

  • Серенка Олексія, учня 4 класу Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст.;

  • Ревкову Поліну, ученицю 1 класу Моначинівського НВК;

  • Ткачову Вероніку, ученицю 5 класу Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за ІІІ місце:

  • Наконечного Богдана, учня 4 класу Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст..

середня  група:

за І місце:

  • Самойлова Богдана, учня 5 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

за ІІ місце:

  • Краску Тамілу, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Чумак Альону, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст.;

старша група:

за І місце:

  • Ткачову Аліну, ученицю 10  класу Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Кучугурову Анастасію, ученицю 10  класу Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст..

 

 

 

 

Директор  БДЮТ                                                                                   Л.ЛІНЕНКО

оригінал підписано

Дата публікації: 08:27 25.10.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук