Поточна діяльність | Накази | НАКАЗ №4 від 09.02.1018 року Про підсумки проведення районної фотовиставки «Територія пригод - 2018»
НАКАЗ №4 від 09.02.1018 року Про підсумки проведення районної фотовиставки «Територія пригод - 2018»

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД)

КУП’ЯНСЬКИЙ БУДИНОК ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

КУП’ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

 

 

«09» лютого  2018

Куп’янськ

                 

 

                                № 4

 

 

Про підсумки проведення

районної  фотовиставки

«Територія пригод - 2018»

Відповідно до плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2018 рік, плану роботи Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області на 2018 рік, з метою популяризації туристсько-краєзнавчої діяльності учнів, підтримки кращих традицій фотомистецтва з  05 по 09 лютого 2018 року на базі Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області відбулася районна фотовиставка «Територія пригод – 2018».

На фотовиставку було представлено 85 кольорових  фотографій із 12  закладів загальної середньої освіти за такими номінаціями: «Походи та мандрівки», «Спортивний туризм – змагання», «Туризм в обличчях (портрети)»,  «Екстремальні фото», «За межами України (в інших країнах і континентах)», «Вільні мандри».

Фотороботи виконані на досить високому професійному рівні.

Активну участь взяли учні із Глушківської, Кіндрашівської, Кислівської, Кругляківської, Лісностінківської, Піщанської, Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Нечволодівського НВК, Курилівської, Петрівської  ЗОШ І-ІІ ступенів та вихованці Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості.

Виходячи з вищезазначеного та враховуючи висновки журі,

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями та нагородити грамотою Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області:

У номінації «Походи та мандрівки»:

за І місце:

Чумак Альону, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.;

Лісіченка Руслана, учня 6  класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

Оніщенко Софію, ученицю 9 класу Кислівської ЗОШ І-ІІІст.;

Соболь Ольгу, ученицю 8 класу Нечволодівського НВК;

Ткачову Аліну, ученицю 11 класу Кругляківської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІІ місце:

Кучеренко Вікторію, ученицю 2 класу Подолянської ЗОШ І-ІІІст.;

Залипського Андрія, учня 1 класу Подолянської ЗОШ І-ІІІст.;

Акентьєва Олександра, учня 9 класу Курилівської ЗОШ І-ІІст.;

Костюк Анастасію, ученицю 6 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Дзюбу Максима, учня 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Кунєву Діану, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Глушко Юлію, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Паляничку Вікторію, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Томко Маргариту, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.

У номінації «Спортивний туризм- змагання»:

 за І місце:

Чумак Альону, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

Івахніну Людмилу, ученицю 11 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.

У номінації «Туризм в обличчях (портрети)»:

 за І місце:

Горобець Валерію, ученицю 10 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Росенко Анастасію, ученицю 9 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Ковальчук Анну, ученицю 3 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.;

Казарєзова Яна, учня 8 класу Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

Гриценко Олену, ученицю 8 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.;

Оніщенко Софію, ученицю 9 класу Кислівської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІІ місце:

Щирого  Максима, учня 4 класу, Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Глушко Віолету, ученицю 5 класу, Глушківської ЗОШ І-ІІІст.

У номінації «Екстремальні фото»:

 за І місце:

Самойлова Богдана, учня 5 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.;

Зінченко Дар’ю, ученицю 10 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

 Сковороднікова Єгора, учня 7  класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.;

за ІІІ місце:

Тарасову Дар’ю, ученицю 10 класу Нечволодівського НВК;

Дроздову Анастасію, ученицю 3 класу Кислівської ЗОШ І-ІІІст.

У номінації «За межами України (в інших країнах і континентах)»:

за І місце:

Горобець Валерію, ученицю 10 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

Пурій Богдану, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.;

Щирого  Максима, учня 4 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Соболь Ольгу, ученицю 8 класу Нечволодівського НВК

за ІІІ місце:

Горобець Ксенію, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Самойлова Богдана, учня 5 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.

У номінації «Вільні мандри»:

 за І місце:

Самойлову Ганну, ученицю 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІст.;

Росенко Анастасію, учениця 9 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Оніщенко Софію, ученицю 9 класу Кислівської ЗОШ І-ІІІст.

за ІІ місце:

Дроздову Анастасію, ученицю 3 класу Кислівської ЗОШ І-ІІІст.;

Тарасову Дар’ю, ученицю 10 класу Нечволодівського НВК;

Давидову Вікторію, ученицю 3 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.;

Горобця Єгора, учня 2 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.

 за ІІІ місце:

Томко Маргариту, ученицю 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Глушко Віолету, ученицю 5 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Пурей Анну, ученицю 7 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.;

Костюка Дениса, учня 2 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Жукову Крістіну, ученицю 9 класу Петрівської ЗОШ І-ІІст.;

Залипського Андрія, учня 1 класу Подолянської ЗОШ І-ІІІст.;

Самотугу Костянтина, учня 6 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІст.;

Маслік Максима, учня 1 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІст.;

Акентьєва Олександра, учня 9 класу Курилівської ЗОШ І-ІІст.

2. Забезпечити участь фоторобіт-переможців в обласній фотовиставці «Територія пригод -2018», яка відбудеться з 23 лютого 2018 по 09 березня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор  БДЮТ                                                                           Л. ЛІНЕНКО

Оригінал підписано

 

Переглядів: 12
Дата публікації: 13:34 13.02.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук