Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF FOOTBALL CUP”
Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP”

Поділитися новиною:

Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF FOOTBALL CUP”

7 квітня 2017 року у місті Куп’янську на штучному газоні стадіону “Спартак” відбувся міжобласний турнір з футболу “UNICEF FOOTBALL CUP”, який проводився разом з Федерацією футболу України серед команд з Борівської ЗОШ №1, Вовчанської гімназії №1, Піско-Радьківської, Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., збірної Новоосинівської та Сеньківської ЗОШ І-ІІ ст., Куп’янської ЗОШ №1, №6 та НВК №3

Цей турнір переслідував не скільки спортивну складову, скільки соціальну, направлену на розвиток дружніх відносин, командного духу, що допоможе дітям в житті.  Згідно регламенту проекту, команди спочатку розіграють першість в своїх регіонах. А потім переможці обласних етапів, а це по дві команди з Луганщини, Донеччини, Харківщини  та по одній із Запоріжської та Дніпропетровської областей, зіграють між собою фінальну фазу турніру в Києві 19 – 21 травня на стадіоні ім. Віктора Баннікова.

Головною родзинкою турніру є те, що обов’язково в команді одночасно на полі мають бути хлопці і не менше трьох дівчат 2005-2006 років народження. Саме присутність на полі дівчаток має формувати у хлопців шанобливе відношення до них і виховувати командну згуртовність.

До дітей з привітанням звернулися представник UNICEF Роман Шейко,  головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Олександр Гірник, начальник Куп’янського міського відділу освіти Світлана Пасічник.

Головний суддя змагань, представник обласної федерації футболу Сергій Глушак нагадав за якими правилами будуть проходити ігри. Тут була так звана “олімпійська ” система, коли команда що програла одразу вибуває з турніру. При нічійному результаті, переможця виявляє серія пенальті. Гра складається з двох таймів по 20 хвилин.

У першій грі збірна команда Новоосинівської та Сеньківської ЗОШ І-ІІ ст. з рахунком 4:2 перемогла команду Куп’янської ЗОШ №6 і вийшла до півфіналу  турніру, де поступилася з  рахунком 1:3 Борівській ЗОШ №1 та розподілила ІІІ - ІV місця з Вовчанської гімназією №1.

Команда Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. у першій грі поступилася з рахунком 1:3 команді Куп’янського НВК №3, яка і стала переможцем турніру.

Всі ігри були дуже напруженими. Тут були і красиві голи, і серії пенальті, і сльози розпачу та радості.  Кожен з футболістів команди яка програла одразу отримував від UNICEF якісний футбольний м’яч з новою емблемою федерації футболу України, рюкзак, бейсболку та чашку з ексклюзивним логотипом турніру.

 

Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP” Альбом: Участь у міжобласному турнірі з футболу “UNICEF  FOOTBALL CUP”
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/10138 | Переглядів: 66Дата публікації: 22:01 10.04.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих