Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї»
Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї»

Поділитися новиною:

Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї»

З 15 по 17 травня 2017 року керівник гуртка БДЮТ «Патріот» Бурлуцький Леонід Федорович взяв участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» у смт. Новопсков Луганської області, ініціаторами проведення якого були Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти, Луганська обласна державна адміністрація спільно з Новопсковским краєзнавчим музеєм

Основними  завданнями форуму є обмін досвідом, налагодження конструктивної взаємодії заради оновлення музейних експозицій, формування  громадянської самосвідомості у дітей та молоді, збереження та розвиток духовно-моральних цінностей українського народу.

Для участі у форумі прибули близько 70 учасників з різних регіонів України: музейні працівники, краєзнавці, письменники, вчителі.

В урочистому  відкритті форуму взяли участь: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Чертова О.М. та заступник голови райдержадміністрації Скороход О.О.  

У своїх виступах вони коротко познайомили гостей з  Новопсковським районом, його історією і сьогоденням, а також  відзначили, що тема форуму є дуже актуальною. І сьогодні історико-патріотичне виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до історичної пам’яті українського народу, пам’яток історії і культури  є одним із пріоритетних напрямків спільної роботи.

Новопсковський краєзнавчий музей на сьогодні є не тільки центром краєзнавчої роботи, а й центром історико-патріотичної роботи. З цієї метою працівниками музею ведеться постійна екскурсійна робота, створюються нові виставки, проводяться зустрічі з видатними людьми району.

Виступаючі побажали учасникам форуму плідної співпраці по обміну досвідом, приємних вражень і нових знайомств на новопсковській землі.

Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї» Альбом: Участь у Всеукраїнському форумі «Патріотичні музеї»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/10361 | Переглядів: 110Дата публікації: 14:33 23.05.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих