Екскурсія до міста Харкова
Екскурсія до міста Харкова

Поділитися новиною:

Екскурсія до міста Харкова

01 червня вихованці Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості разом з директором Ліненко Людмилою Вікторівною здійснили захоплюючу подорож за підтримки народного депутата України Віктора Остапчука до міста Харкова.

У ході екскурсії діти відвідали Малу Південну залізницю. Для них юними представниками залізниці була проведена цікава екскурсія, на якій діти ознайомилися з історією створення дитячої залізниці, відвідали депо, де ремонтують потяги. А наостанок покаталися у маленьких вагонах, від чого у всіх залишилися приємні враження.

Крім цього, відвідали екопарк імені Фельдмана, де мали змогу отримати позитивні емоції від спостережень за тваринами, побачити справжні ретроавтомобілі, а також милуватися красою довкілля у парку.

Вихованці залишилися задоволені від екскурсії, радісні та щасливі повернулися додому.

 

Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова Альбом: Екскурсія до міста Харкова
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/10418 | Переглядів: 99Дата публікації: 08:57 02.06.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих