Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу
Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу

Поділитися новиною:

Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу

15 листопада 2017 року у спортивному залі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.

У волейбольних змаганнях взяли участь 25 юнаків (2001 р.н. і молодші) та 22 дівчат (2001 р.н. і молодші).

Турнір розпочався з привітального слова директора Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Ліненко Людмили Вікторівни, яка побажала учасникам команд вдалої гри, наснаги, гарного настрою та подальших перемог.

Вирішальними були всі поєдинки фіналів, тож вони вийшли напруженими, емоційними, цікавими. Серед юнаків перше місце здобула команда Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Друге призове місце отримала команда Глушківської  ЗОШ І-ІІІ ст.. Третє місце виборола команда Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Серед дівчат напружений фінальний матч завершився перемогою знову ж таки команди Кругляківської ЗОШ І-ІІІ ст.. Друге призове місце отримала команда Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Третє місце здобула команда Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст..

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації.

Змагання з волейболу тривають і вже 23 листопада 2017 року збірна команда юнаків та дівчат представлятиме Куп’янський район на обласних змаганнях.

 

Бажаємо командам юнаків та дівчат успіхів і перемог!

Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу Альбом: Серед юнаків та дівчат відбулися районні змагання з волейболу
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11225 | Переглядів: 180Дата публікації: 09:25 16.11.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих