Запрошуємо до участі в районній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»
Запрошуємо до участі в районній виставці юних природоохоронців 
«Зимовий вернісаж»

Поділитися новиною:

Запрошуємо до участі в районній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

Куп’янський будинок дитячої та юнацької творчості Куп’янської районної ради Харківської області доводить до відома, що відповідно до плану роботи відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації на 2017 рік з 12 по 19 грудня 2017 року проводиться районна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» (далі – Виставка).

Виставка проводиться з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, збереження хвойних насаджень, формування практичних умінь і навичок учнів із виготовлення новорічно-різдвяних букетів, сприяння розвитку флористичного мистецтва на Куп’янщині.

На виставку необхідно надати 1-2 роботи учнів від школи за напрямом «Флористична композиція», виконаних в довільній формі за тематикою «Замість ялинки – новорічний букет».

Керамічні та м’які іграшки, стилізовані ялинки, картини, панно, роботи з бісеру, паперу не приймаються на виставку.

Роботи, представлені на виставку, повинні мати надруковані етикетки розміром 9х5,5 см (шрифт «Times New Roman», розмір шрифта – 14), в яких зазначено назву роботи, прізвище, ім’я автора (повністю), клас (гурток), повну назву освітнього закладу, прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) керівника. Етикетки повинні бути заламіновані або оформлені в бейджі.

 Термін подання робіт на виставку – 11 грудня 2017 року.

Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11246 | Переглядів: 202Дата публікації: 09:03 21.11.2017
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих