Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»
Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»

Поділитися новиною:

Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»

03 та 09 січня 2018 року учні Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівської ЗОШ І-ІІ ст. відвідали Комунальний заклад «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де переглянули новорічну виставу «Ялинка для принцеси».

Чудова гра юних акторів, яскраві костюми, танці, привітання Діда Мороза та Снігуроньки створили малечі казковий новорічний настрій! А ще дуже вразила екскурсія по Палацу  та традиційна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж». Також діти побачили найвищу в Україні ялинку на центральній площі Свободи м. Харкова. Радісні та щасливі, сповнені незабутніх вражень  повернулися додому. 

Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси» Альбом: Поїздка на новорічну виставу «Ялинка для принцеси»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11549 | Переглядів: 195Дата публікації: 14:11 10.01.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих