Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової
Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

Поділитися новиною:

Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової

02 лютого 2018 року відбулося виїзне засідання районної ради старшокласників «Оскіл» на базі КЗОЗ «Куп’янський медичний коледж ім. Марії Шкарлетової».

До уваги лідерів учнівського самоврядування в рамках профорієнтаційної роботи за участю фахівців та студентів медичного коледжу проведено екскурсії по навчальним кабінетам та музеям навчального закладу.  Особливо зацікавили учнів експонати анатомічного музею (музей вологих препаратів) та фітомузею лікарських рослин Слобожанщини.

Крім того, лідери відвідали інтерактивне заняття за темою «Відверта розмова про здоров’я дівчинки» та практичний тренінг «Школа екстреної медичної допомоги» за участі загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста.

Дякуємо адміністрації Куп’янського медичного коледжу за змістовні, цікаві, пізнавальні заходи.

Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової Альбом: Екскурсія до Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11690 | Переглядів: 176Дата публікації: 11:00 05.02.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих