Районні змагання з шахів «Біла тура»

Поділитися новиною:

07 лютого 2018 року на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися змагання з шахів «Біла тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти Куп’янського району за програмою спартакіади «Спорт протягом життя».

Основною метою змагань було удосконалення майстерності  юних спортсменів, підвищення їх загальнокультурного рівня, виховання волі, витримки та  вміння логічно мислити.

Понад 60 юних шахістів з 16 команд вели напружену боротьбу за вихід у фінальну частину турніру. До кожної команди входило по 4 особи від 14 років та молодші.

За результатами турніру шахістів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів І місце посіла команда Курилівського ліцею, на ІІ місці – учні Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст.,  на ІІІ місці –– команда Нечволодівського НВК.

Серед ЗЗСО І-ІІ ступенів І місце зайняла команда учнів Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст., на ІІ місці – учні Курилівської ЗОШ І-ІІ ст., на ІІІ місці –– команда Просянської ЗОШ І-ІІ ст..

Переможців та призерів змагань було нагороджено грамотами відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації.

Закінчилися змагання суперфінальною зустріччю за І місце між командами переможцями Курилівського ліцею та Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ст.. Переможцем стала команда Курилівського ліцею, яка була нагороджена Кубком від волонтера шахової школи Курилівського ліцею Проценка Артема.

Юні шахісти  Курилівського ліцею представлять Куп’янський район на обласних змаганнях з шахів «Біла тура», які відбудуться у березні 2018 року у м. Харкові.

Вітаємо учасників та переможців шахового турніру! Бажаємо нових перемог!

Альбом: Районні змагання з шахів «Біла тура»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/11718 | Переглядів: 233Дата публікації: 11:11 08.02.2018