Вітаємо з перемогою!
Вітаємо з перемогою!

Поділитися новиною:

Вітаємо з перемогою!

У лютому 2018 року проведено І обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою «Раціональне природокористування» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Фестиваль проведено з метою екологічного та естетичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти Харківської області, пошуку нових форм і методів формування в них навичок природоохоронної та просвітницької діяльності.

Учасниками фестивалю стали 375 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, переможців районних (міських) етапів фестивалю з 35 районів (міст) області.

 На конкурс від закладів загальної середньої світи Куп’янського району було надано роботи у 3-х номінаціях: «Кращий відеоролик (відеокліп)», «Кращий слайд-фільм»,  «Краща фоторобота».

За результатами конкурсу визнані переможці  І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста», які нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»:

в номінації «Кращий відеоролик (відеокліп)»:

за ІІ місце

- Сургай Дар’я, вихованка гуртка БДЮТ, учениця 10 класу Подолянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник – Юр’єва О.С.).

За змістовну роботу та значний особистий внесок у справу охорони природи:

в номінації «Краща фоторобота»:

-Самойлов Богдан, учень 5 класу Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (керівник – Здор С.В.);

в номінації «Кращий слайд-фільм»:

- Акентьєв Олександр, учень 8 класу Курилівської загальноосвітньої школи
І-ІІ ст. (керівник – Смігунова Н.І.).

 

Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12079 | Переглядів: 154Дата публікації: 10:08 29.03.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих