Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха»
Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха»

Поділитися новиною:

Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха»

29 березня 2018 року відбулося урочисте нагородження переможців міськрайонного конкурсу дитячої та юнацької творчості «Свята Пасха» на базі Куп’янського краєзнавчого музею.

Переможців привітали депутат Харківської обласної ради, заступник Куп'янського міського голови Г.М.Мацегора, заступник начальника, начальник відділу культури і туризму управління культури, молоді та спорту КМР В.І.Сидоренко, методист методичного центру відділу освіти КМР Л.А.Каменюка, директор Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості Л.В.Ліненко, голова ГО "Спілка художників і майстрів Куп'янщини" А.О.Петренко.

Директор музею І.А.Осадча подякувала майстрині В.Є.Марюхник, художниці - вишивальниці В.В.Шейкіній, різьбяру А.О.Петренку за участь у виставці, юним умільцям - за прекрасні роботи, надані на конкурс, висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю, побажала творчої наснаги, натхнення, творчих злетів. 

Згідно з рішенням журі переможцями стали учні із  Глушківської, Грушівської, Лісностінківської, Петропавлівської  ЗОШ І-ІІІ ст., Просянської ЗОШ І-ІІст.,  Моначинівського та Нечволодівського НВК.

Середня вікова група

І місце       Повх Марія, Моначинівський НВК

                   Вербицька Валерія, Петропавлівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Пустовойтов Ярослав, Моначинівський НВК

ІІ місце      Лісіченко Руслан, Лісностінківська ЗОШ І-ІІІст.

                   Китнюх Інна, Лісностінківська ЗОШ І-ІІІст.

ІІІ місце     Соболєвська Ганна, Моначинівський НВК

                   Кошева Анастасія, Нечволодівський НВК

                   Соболь Ольга, Нечволодівський НВК

Молодша вікова група

І місце       Костюк Денис, Глушківська ЗОШ І-ІІІст.

                   Горобець Єгор, Глушківська ЗОШ І-ІІІст.

                   Власова Вероніка, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Пікалов Іван, Нечволодівський НВК

                   Коробко Дарина, Просянська ЗОШ І-ІІст.

                   Логвіненко Ірина, Просянська ЗОШ І-ІІст.

ІІ місце      Горобець Ксенія, Глушківська ЗОШ І-ІІІст.

                   Євфименко Єлизавета, Нечволодівський НВК

 ІІІ місце    Сєдов Ярослав, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Дзюба Анастасія, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Галіщук Гліб, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Богачова Вероніка, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

                   Фурман Марія, Грушівська ЗОШ І-ІІІст.

 

       

 

Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха» Альбом: Підсумки міськрайонного конкурсу «Свята Пасха»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12098 | Переглядів: 147Дата публікації: 19:28 30.03.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих