Районні змагання з баскетболу
Районні змагання з баскетболу

Поділитися новиною:

Районні змагання з баскетболу

Напередодні відзначення Міжнародного дня спорту 05 квітня 2018 року на базі Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися районні змагання з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Куп’янського району.

         Змагання проходили в залік районної спартакіади «Спорт протягом життя», у яких взяли участь 7 команд юнаків та 6 команд дівчат із Глушківської, Гусинської, Кислівської, Кіндрашівської, Петропавлівської, Піщанської, Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст..

         У запеклій боротьбі серед команд юнаків І місце вибороли учні Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Глушківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце -   Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

        Серед команд дівчат результати такі: І місце – учні Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Піщанської  ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст..

        Переможців та призерів районних змагань з баскетболу нагороджено грамотами відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації. 

Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу Альбом: Районні змагання з баскетболу
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12133 | Переглядів: 145Дата публікації: 16:12 05.04.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих