«Знай і люби свій край»
 «Знай і люби свій край»

Поділитися новиною:

«Знай і люби свій край»

З 02 по 06 квітня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» на базі Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості.

Конкурс проведено з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді Куп’янського району.

Конкурс проходив у трьох вікових категоріях: молодша (8-10 років), середня (11-15 років) та старша (16-18 років). Всього журі розглянуло та оцінило 30 виставкових робіт  у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»: з техніки «Бісероплетіння», «Гончарство та художня кераміка», «Декоративний розпис», «Вироби з природних матеріалів», «Народна лялька», «Флористика», «Художнє різьблення по дереву».

 У конкурсі активну  участь взяли вихованці художньо-естетичних гуртків БДЮТ, а також 25 учнів із Глушківської, Лісностінківської, Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Курилівського ліцею, Курилівської, Просянської ЗОШ І-ІІ ст.

Роботи учнів закладів загальної середньої освіти Куп’янського району представлені на конкурс різноманітні, естетично оформлені, кожна з них несе в собі частинку душі автора.

Роботи переможців будуть направлені на обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  до Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»:

- «Весняний дует»  робота  Гусєвої Марії, вихованки гуртка  БДЮТ «Веселка», учениці 6 класу Курилівського ліцею  (керівник Холодна Віра Михайлівна).

- «Квітучий край» робота  Горобець Валерії, учениці 10 класу Глушківської

ЗОШ І-ІІІ ст.

- «Лялька-мотанка» робота Коновалова Артема, вихованця гуртка декоративно-прикладного мистецтва БДЮТ,  учня 4 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Платоновська Наталія Миколаївна).

Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край» Альбом:  «Знай і люби свій край»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12157 | Переглядів: 88Дата публікації: 09:44 10.04.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих