Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018»
Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018»

Поділитися новиною:

Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018»

З метою популяризації туристсько-краєзнавчої діяльності учнів та підтримки кращих традицій фотомистецтва з 23 лютого по 23 березня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася обласна фотовиставка «Територія пригод – 2018».

На фотовиставку було подано 675 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківської області та міста Харкова.

Фотовиставка проводилась у номінаціях: «Вільні мандри», «Походи та мандрівки», «Спортивний туризм – змагання», «Туризм в обличчях (портрети)», «Екстремальні фото», «За межами України (в інших країнах і континентах)».

Від Куп’янського району на виставку було подано 15 фоторобіт переможців районної фотовиставки «Територія пригод – 2018».

За підсумками журі визначено переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018», які нагороджені грамотами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»:

у номінації «Походи та мандрівки»:

за ІІІ місце

-Чумак Альону, ученицю Піщанської ЗОШ I-III ступенів та вихованку Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості, фоторобота  «Лучше гор могут быть только горы»;

у номінації «Туризм в обличчях (портрети)»:

за ІІІ місце

-Росенко Анастасію, ученицю Глушківської ЗОШ I-III ступенів та вихованку Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості, фоторобота «Маленька господиня»;

Приз глядацьких симпатій отримали роботи:  

-Казарєзова Яна, учня Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованця Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості, фоторобота «Роздуми у багаття».

-Горобець Валерії, учениці Глушківської ЗОШ I-III ступенів та вихованки Куп’янського будинку дитячої та юнацької творчості, фоторобота «Несе Галя воду…».

Альбом: Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018» Альбом: Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018» Альбом: Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018» Альбом: Вітаємо переможців обласної фотовиставки «Територія пригод – 2018»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12196 | Переглядів: 119Дата публікації: 11:17 13.04.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих