Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»
Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Поділитися новиною:

Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»

Відповідно до Положення Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» на 2015-2019 роки, 28 квітня 2018 року збірна команда учнів 2006 року народження Петропавлівської, Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. та Курилівського ліцею взяла участь в обласних (зональних) змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», які відбулися на стадіоні ДЮСШ м.Чугуїв.

У змаганнях взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти Харківської області. Згідно регламенту команда учнів Куп'янського району провела дві зустрічі. Свою майстерність юні футболісти проявили під час гри з командою смт. Печеніги та міста Ізюм. У своїй групі команда Куп'янського району посіла ІІ місце. Підготував команду тренер Куп'янської районної ДЮСШ Сузов Юрій Володимирович.

Бажаємо юним футболістам подальших успіхів на футбольному полі.

Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» Альбом: Обласні (зональні) змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»
Web-адреса: bdut.kuprda.gov.ua/news/id/12344 | Переглядів: 185Дата публікації: 09:30 02.05.2018
Директор

Ліненко Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих